#1 2010-08-16 14:33:33

DixoN

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-08-16
Posty: 1
Punktów :   

DixoN /Deamon

Imię Nazwisko :Karol biały

Wiek: 15 wiosenek

Nick: DixoN / AttackEsc

Co potrafisz: No tak sie składa że ta verke mam obcykana umiem postawic server od 97j+ds do 1.02c , orjetuje sie w plikach serverowych , znam komendy ( standard ) , kody itemkow , umiem robic wlasne patche ipt lecz moja specjalnoscia jest stronka ( apeche , troszke Krasnal ) ewentualnie jakies zabespieczenia laucher skyTeam , troszke grafika i standard forum )

Ile Grasz w MuOnline : Hmm w MuOnline gram juz 5 lat zaczynajac od slynnego servera x-world nie mialem zadnych przerw ( jeszcze tam gram ) a aktualnie tutaj ( czesu na servie spedzam bardzo duzo ale godzin konkrentych nie moge podac gdyz raz gram 5h a raz 4 ale tak pirazy oko to 3-4 h to minimum )

Z Kąd Pochodzisz :Pochodze z malej miejscowosci o nazwie Michałów , slynnie z pieknych koni krwi arabskiej )
ZAPRASZAM

Kategoria :Hmm jak mnie wybierzecie na HGM to bd nim jak nie to GM a jak nie to bd poprostu bd Playerem )








Jeśli bd jakieś pytania to prosze na gg : 10328659 badz pod postem:) Pozdrawiam caly team oraz graczy

Ostatnio edytowany przez DixoN (2010-08-17 11:12:58)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.swiatpanfu.pun.pl www.sanitarium.pun.pl www.plklwl.pun.pl www.rf-bears.pun.pl www.wsowl2008.pun.pl